Spletna trgovina se polni z artikli. V kolikor ne najdete ustreznega artikla nas prosim kontaktirajte na 059 178-189 ali prodaja@preciz.si in prepričani smo, da bomo našli ustrezen artikel za vas.
PRECIZ d.o.o. - Tehtnice
PRECIZ d.o.o.
Cesta XIV. divizije 5
2000 Maribor
SI-Slovenia

Centrala

Telefon
02 320 33 46

Faks
02 320 33 48

Podpodra
podpora@preciz.si

Prodaja

industrijske rešitve in inženiring
Denis Fajertag
dipl. inž. rač. in inf. (UN)
T: 040 382 470
E: denis@preciz.si

laboratorijski in medicinski program
Andreja Mavrič
T: 059 178-189
E: andreja@preciz.si

Storitve&podpora

servis, overitve in kalibracije tehtnic
Rajko Fajertag
T: 041 732 821
E: rajko@preciz.si

Goran Halič
el. tehnik
T: 068 624 384
E: goran@preciz.si

IT podpora
Matej Višnar
dipl. inž. inf. in teh. kom.
E: matej@preciz.si